Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 38
Realitní zpravodaj

U stavebního spoření vedou rekonstrukce

U stavebního spoření vedou rekonstrukce
14.7.2020 - Podle statistiky Asociace stavebních spořitelen za posledních deset let vedou při čerpání úvěru ze stavebního spoření rekonstrukce a modernizace domů a bytů. Tuto formu úvěru využívá více..

V Brně je dvakrát více bytů k pronájmu než loni na podzim

V Brně je dvakrát více bytů k pronájmu než loni na podzim
13.7.2020 - Navzdory pandemii a vyhlášenému nouzovému stavu se v Brně v druhém čtvrtletí prodalo více nových bytů než loni. Výrazně stoupl také počet bytů k pronájmu a zároveň se znatelně prodloužila..

Sazby hypoték v červnu pokračovaly v dalším poklesu

Sazby hypoték v červnu pokračovaly v dalším poklesu
9.7.2020 - Hypotéky stále zlevňují. Během června sazby svých hypoték postupně snížila Komerční banka, Raiffeisenbank, Moneta Money Bank, mBank a Equa Bank. Opačným směrem se vydaly pouze sazby..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Hlavní stránka » Nemovitosti » Prodej, pozemek pro bydlení, 442m2 - Mnichovice u Říčan

Prodej, pozemek pro bydlení, 442m2 - Mnichovice u Říčan, Ev.č.: 00432

_DSC5900
_DSC5889
_DSC5894
_DSC5887
_DSC5896
_DSC5899
_DSC5902

Kontaktujte makléře

Helena OtrubováHelena Otrubová
+420 725 949 455
[email protected]
WIN & WIN reality s.r.o.WIN & WIN reality s.r.o.
Pod pekárnami 152/5
Praha - Vysočany
+420 725 949 455
[email protected]
Cena529 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMnichovice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku442 m²
StavbaStudna
ZástavbaVenkovská
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemek o celkové výměře 442 m2 určený k výstavbě rekreačního objektu s možností trvalého bydlení. V současné chvíli je však pozastavena výstavba z důvodu nutnosti posílení tlakové kanalizace. Tedy zatím lze pozemek využívat pouze jako zahrádku s dřevěnou chatičkou do 25 m2 s územním souhlasem stavebního úřadu. Tento pozemek se nachází cca dvacet devět kilometrů jihovýchodně od centra Prahy a osm kilometrů jihovýchodně od města Říčany. Jedná se o mírně svažitý pozemek obdélníkového tvaru, který je částečně oplocen. Jsou zde připraveny základy na zahradní chatku, provedený vrt studny 36m za 40000,-Kč. Nové zadní oplocení s KB bloků. Čelní plot nedodělán. Vstup na pozemek z místní příjezdové komunikace. V blízkosti najdete kompletní občanskou vybavenost, ZŠ, MŠ, lesní školky, lékař, pošta, restaurace, obchody, knihovna. Sportovní vyžití nabízí tenisový, volejbalový a fotbalový areál, tělocvična ZŠ a kulturní dům. Výborná dopravní dostupnost do Prahy - autem , vlakem 38 min z Hlavního nádraží. Součástí fotografií je možnost připojení na vodovodní řád který se bude teprve budovat. Bohužel i tak bude velmi daleko a museli by se okolní chatky domluvit (modrá přerušovaná čára). Dle územního plánu se pozemek nachází v BR tedy bydlení k rekreační činnosti ze zastavitelností 10 % a 90 % zeleň. Možnost financovat hypotékou, se kterou vám rádi pomůžeme. Pokud hledáte klidné místo nedaleko Prahy k vaší rekreaci určitě Vám tento pozemek mohu doporučit.