Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 31
Realitní zpravodaj

Bydlení na 15 metrech čtverečných. Zájem o mikrobyty roste

Bydlení na 15 metrech čtverečných. Zájem o mikrobyty roste
13.6.2025 - Tak, jako se v současné době prakticky nestaví vícegenerační rodinné domy, lidé se začínají uskrovňovat i co se týká plochy bytů. Starší generace se možná pamatuje na tzv. hotelové domy,..

Na co se zaměřit při koupi roubenky

Na co se zaměřit při koupi roubenky
10.6.2025 - Mnoho lidí se při pohledu na rozkvetlé horské stráně zasní, jak by bylo krásné a romantické v takové přírodě bydlet. Roubenky, rozeseté po kraji, přímo lákají k tomu otevřít jejich..

Jak nejlépe stanovit nájem investičního bytu?

Jak nejlépe stanovit nájem investičního bytu?
5.6.2025 - Pokud hodláte koupit investiční nemovitost a v příštích letech ji pronajímat, je třeba pečlivě promyslet, jaký nájem stanovíte. Výše nájmu závisí na mnoha faktorech, avšak důležité je..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Hlavní stránka » Nemovitosti » Pronájem, Byty 2+kk, 53 m² - Unhošť

Pronájem, Byty 2+kk, 53 - Unhošť, Ev.č.: 00624

_DSC4148
_DSC4150
_DSC4153
_DSC4154
_DSC4146
_DSC4147
_DSC4119

Kontaktujte makléře

Helena OtrubováHelena Otrubová
+420 725 949 455
[email protected]
IČ: 70350604

WIN & WIN reality s.r.o.WIN & WIN reality s.r.o.
Pod pekárnami 152/5
Praha - Vysočany
+420 725 949 455
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 2+kk
LokalitaKarlovarská, Unhošť
OkresKladno
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha53 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k dlouhodobému pronájmu zcela nově zrekonstruovaný byt 2+kk 53 m2.
Rodinný dům se 4 bytovými jednotkami se nachází v okrajové části Unhoště. K vysokému nadstandardu vybavení patří kvalitní plovoucí a keramické podlahy, nová na míru vyrobená kuchyňská linka od truhláře s vestavěnými spotřebiči. A hlavně nové plastové okna s kvalitními předokenními roletami. Zatažené vytvoří v interiéru naprostou tmu a snižují hluk zvenčí. V létě dokonce drží teplo venku a v zimě uvnitř. Zabraňují tak přehřívání interiéru a šetří vaši peněženku za náklady na vytápění. Bytová jednotka ještě nikdy nebyla pronajímána.
Okolí domu nabízí kompletní občanskou vybavenost, vzdělávací zařízení pro děti, velmi dobré dopravní spojení včetně spojů do hlavního města Prahy, nekonečné sportovní příležitosti a mnoho dalších benefitů. Bydlení v Unhošti je naprosto jasnou volbou pro všechny, kteří touží po harmonickém domově s velmi dobrou dostupností do Prahy.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Kontaktujte nás pomocí formuláře.
+ zúčtovatelné poplatky za topení, vodné a stočné, odpad, náklady na společné prostory 3000,- Kč. Energie si hlásí nájemník sám na sebe.
+ kauce majiteli 16500,- Kč
+ provize RK 16500,- Kč