Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 37
Realitní zpravodaj

Při koupi nemovitosti je třeba věnovat pozornost duplicitnímu vlastnictví

Při koupi nemovitosti je třeba věnovat pozornost duplicitnímu vlastnictví
9.4.2026 - Zdálo by se, že jedna nemovitost nemůže mít několik vlastníků, pokud to nejsou spoluvlastníci. Tedy pokud nevlastní každý z nich určitou část nemovitosti, nebo podíl na nemovitosti. Opak..

Může v případě dluhů pronajímatel zadržet věci nájemce?

Může v případě dluhů pronajímatel zadržet věci nájemce?
7.4.2026 - Pokud mluvíme o pronájmu prostor pro podnikání, tak lze při dlužném nájemném uplatnit zadržovací právo. Ale musí tomu předcházet několik kroků.

Nahradí hlasování on-line shromáždění vlastníků?

Nahradí hlasování on-line shromáždění vlastníků?
1.4.2026 - Úplně asi nikdy ne, protože o mnoha věcech v oblasti správy nemovitosti je vhodné diskutovat a čím více názorů, tím někdy lepší výsledek. Nicméně rozhodování per rollam, které se stalo..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Hlavní stránka » Nemovitosti » Prodej, Rodinné domy, 0 m² - Pňov-Předhradí - Pňov

Prodej, Rodinné domy, 0 - Pňov-Předhradí - Pňov, Ev.č.: 00638

_DSC4980
_DSC4983
_DSC4954
_DSC4953
_DSC4955
_DSC4945
_DSC4958

Kontaktujte makléře

Helena OtrubováHelena Otrubová
+420 725 949 455
[email protected]
IČ: 70350604

WIN & WIN reality s.r.o.WIN & WIN reality s.r.o.
Pod pekárnami 152/5
Praha - Vysočany
+420 725 949 455
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaFarská, Pňov-Předhradí - Pňov
OkresKolín
Velikost4 pokoje
Užitná plocha100 m²
Podlahová plocha95 m²
Plocha pozemku405 m²
Zastavěná plocha128 m²
Plocha dílen37 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji samostatný rodinný dům v obci Pňov, nacházející se v klidné ulici která vede do turistické oblasti Pňov - Předhradí. Zastavěná plocha domu činní 128 m2. Dispozičně je dům řešený jako ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, kuchyň, koupelna s toaletou a kumbál. Samotná ložnice má 25 m2 a je tedy možnost zde vybudovat dva menší pokoje. V domě jsou vybetonované a vyrovnané podlahy. Celý dům je podříznutý, tedy je zamezeno vlhnutí zdiva. V rámci inženýrských sítí je zde k dispozici elektřina, kanalizace a městský vodovod je připravený ve sklepě. V současné chvíli se používá jako vodní zdroj studna na daném pozemku. Nemovitost se nachází ve velmi klidné lokalitě, která umožní případnému zájemci vskutku poklidné bydlení s velkorysým prostorem a rovinatou zahradou, která je navíc orientována na JZ a máte zde tedy slunce po celý den. Na fotografiích je zahrada rozdělena plotem. Okrasná zahrada byla oddělena kvůli pejskovi. Střecha je v dobrém stavu a není potřeba jí tedy měnit. V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Energetický štítek nebyl dodán tedy uvádíme ze zákona třídu G.