Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 37
Realitní zpravodaj

Při koupi nemovitosti je třeba věnovat pozornost duplicitnímu vlastnictví

Při koupi nemovitosti je třeba věnovat pozornost duplicitnímu vlastnictví
9.4.2026 - Zdálo by se, že jedna nemovitost nemůže mít několik vlastníků, pokud to nejsou spoluvlastníci. Tedy pokud nevlastní každý z nich určitou část nemovitosti, nebo podíl na nemovitosti. Opak..

Může v případě dluhů pronajímatel zadržet věci nájemce?

Může v případě dluhů pronajímatel zadržet věci nájemce?
7.4.2026 - Pokud mluvíme o pronájmu prostor pro podnikání, tak lze při dlužném nájemném uplatnit zadržovací právo. Ale musí tomu předcházet několik kroků.

Nahradí hlasování on-line shromáždění vlastníků?

Nahradí hlasování on-line shromáždění vlastníků?
1.4.2026 - Úplně asi nikdy ne, protože o mnoha věcech v oblasti správy nemovitosti je vhodné diskutovat a čím více názorů, tím někdy lepší výsledek. Nicméně rozhodování per rollam, které se stalo..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Hlavní stránka » Nemovitosti » Prodej, Byty 2+kk, 52m² - Praha - Hlubočepy

Prodej, Byty 2+kk, 52 - Praha - Hlubočepy, Ev.č.: 00245

Půdorys 1
20180801_183121
20180801_193250
20180728_182126
20180728_182149
Barrandov 003
20180728_182259
WIN & WIN reality s.r.o.WIN & WIN reality s.r.o.
Pod pekárnami 152/5
Praha - Vysočany
+420 725 949 455
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+kk
LokalitaBorského, Praha - Hlubočepy
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha52 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji krásný slunný byt 2+kk s lodžií v klidné části Prahy 5-Barrandov. Byt v osobním vlastnictví o rozloze 52 m2 se nachází ve 3.patře menšího šestipodlažního panelového domu. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, byla zde provedena výměna elektroinstalace, má nová plastová okna, bezpečnostní protipožární dveře, zděné jádro, plovoucí podlahy, dlažby, posuvné dveře. Má samostatné WC a koupelnu s vanou, z obývacího pokoje s kuchyňským koutem je vstup na prostornou zasklenou lodžii s krásným výhledem. Byt je vybavený kuchyňskou linkou na míru se sporákem se sklokeramickou deskou, šatní skříní v chodbě a prostornou vestavnou skříní v ložnici. K bytu náleží sklepní kój, v domě je zcela nový výtah. Velmi nízké měsíční náklady. Bezproblémové parkování přímo před domem.V blízkém okollí je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, supermarkety Lidl, Albert a Billa, zastávka tramvajové rychlodráhy. Financování hypotečním úvěrem možné, zajistíme za nejvýhodnějších podmínek.