Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 27
Realitní zpravodaj

Neplatiči na odchodu. Nový rozkaz k vyklizení zrychlí cestu pronajímatele k bytu

Neplatiči na odchodu. Nový rozkaz k vyklizení zrychlí cestu pronajímatele k bytu
20.2.2026 - Nový právní institut, nazvaný rozkaz k vyklizení, vstoupil v účinnost 1. ledna letošního roku na základě novely občanského soudního řádu. Tento nástroj má zjednodušit a zrychlit situace,..

Zájem o hypotéky neklesá ani na začátku roku

Zájem o hypotéky neklesá ani na začátku roku
18.2.2026 - Zájem o hypotéky nepolevuje ani v novém roce nepolevuje. Podle aktuálních dat Hypomonitoru České bankovní asociace poskytly banky a stavební spořitelny v lednu nové hypotéky za 27,2..

Platby za změnu druhu pozemku se zřejmě během letošního roku zvýší o další poplatek

Platby za změnu druhu pozemku se zřejmě během letošního roku zvýší o další poplatek
16.2.2026 - Začátkem letošního února projednala vláda novelu stavebního zákona, která by měla přinést obcím finanční prostředky související se změnou územního plánu. Pokud hodnota pozemku vzroste..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Hlavní stránka » Nemovitosti » Prodej, Byty 2+1, 64m² - Čelákovice

Prodej, Byty 2+1, 64 - Čelákovice, Ev.č.: 00158

_DSC1643
_DSC1645
_DSC1673
_DSC1685
_DSC1652
_DSC1654
_DSC1647

Kontaktujte makléře

Helena OtrubováHelena Otrubová
+420 725 949 455
[email protected]
IČ: 70350604

WIN & WIN reality s.r.o.WIN & WIN reality s.r.o.
Pod pekárnami 152/5
Praha - Vysočany
+420 725 949 455
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieByty 2+1
LokalitaV Prokopě, Čelákovice
OkresPraha-východ
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha64 m²
Podlahová plocha51 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
ZástavbaObytná
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji velice hezký byt 2+1 o ploše 64m2 v klidné vyhledávané lokalitě Čelákovice.
Byt je umístěn ve zvýšeném prvním patře cihlového dvoupatrového domu. Byt je orientován na východ a západ. Bytová jednotka prošla před 6 lety kompletní rekonstrukcí (nová koupelna, toaleta, nové rozvody elektřiny, nové odpady, voda, stoupačky, dřevěné nové okna ). K bytu náleží 2 x sklep . SVJ bez dluhů a úvěrů. Nákupní centrum Billa, Tesco vzdálené cca 800 m. Vlakové nádraží dostupné autem 4 minuty, autobusem 4 minuty z autobusové zastávky vzdálené také 4 minuty. Dostupnost z vlakového nádraží do centra Prahy 30 minut. V okolí dostatek zeleně a možností sportovních aktivit. Před domem dostatek parkovacích stání.