Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 37
Realitní zpravodaj

Exotika v obýváku: Co všechno můžete legálně chovat v bytě?

Exotika v obýváku: Co všechno můžete legálně chovat v bytě?
10.9.2025 - V posledních měsících rezonuje ve společnosti problém s chovem exotických zvířat v domácím prostředí. Je však rozdílné, zda chováte tygra nebo papouška. Některá zvířata lze chovat nejen..

Pod 5 %. Hypotéky jsou zase dostupnější

Pod 5 %. Hypotéky jsou zase dostupnější
9.9.2025 - Akční marketingové nabídky některých bank s končícím létem opět srazilo ceny hypotečních úvěrů. Průměrná nabídková sazba hypoték podle Swiss Life Hypoindexu na začátku září klesla o šest..

Zamčeno pro zloděje, otevřeno pro klid: Proč se vyplatí zabezpečit bytový dům

Zamčeno pro zloděje, otevřeno pro klid: Proč se vyplatí zabezpečit bytový dům
8.9.2025 - Známé přísloví Můj dům, můj hrad souvisí určitě i s pocitem, že se člověk doma má cítit především bezpečně. Do domova se zkrátka pouštějí jen lidé, které znáte a které tam mít chcete. To..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Hlavní stránka » Miroslava Soukupová

Hlavní stránka

Ačkoli jsem po předchozích nedobrých zkušenostech s jinými RK byla rozhodnuta, že se pokusím nemovitost prodat sama, díky velmi profesionálnímu a zejména lidskému přístupu paní Heleny Otrubové jsem se rozhodla změnit názor a dát ještě jednu šanci mé nemovitosti a prodat ji přes RK. Toto rozhodnutí se ukázalo být tím správným, neboť zkušená makléřka věnovala mému prodeji maximální péči. Paní Otrubová, děkuji.S pozdravem Miroslava Soukupová"

Napište nám referenci